Frumel

O nas

Początki naszego gospodarstwa sadowniczego sięgają 2014 roku. To właśnie wtedy ambitny plan stworzenia dużego przedsiębiorstwa w samym sercu Polski,  zajmującego się produkcją najwyższej jakości owoców, zaczął być realizowany. Nasze sady położone są w wojewódzkie łódzkim, blisko Łodzi, a na nasze bogactwo składa się 50 ha jabłoni oraz blisko 20 ha borówki wysokiej. Każdego roku inwestujemy w powiększanie naszego gospodarstwa, sukcesywnie sadząc kolejne ilości owoców, które kupujemy od najlepszych szkółkarzy z Polski i Europy Zachodniej. Wychodzimy z założenia, że na trudnym rynku szerokiej konkurencji każdego dnia musimy stawać się coraz lepsi, dlatego też materiały oraz konstrukcje sadownicze, których używamy do nowych inwestycji prezentują najwyższy standard.

Możemy pochwalić się bogatą infrastrukturą oraz nowoczesnym sprzętem, które są nieodłącznym elementem budowy wielopokoleniowego przedsiębiorstwa liczącego się w branży.

Jesteśmy firmą rodzinną, tworzoną głównie przez Dariusza Melona, inwestora oraz pomysłodawcy przedsięwzięcia oraz jego syna, Adama, który zajmuje się codziennym zarządzaniem operacyjnym. Atmosfera współpracy oraz wzajemnego poszanowania stanowią dla nas najwyższy priorytet, dlatego też zawsze stawiamy na relacje partnerskie.

Nasza pasja:

„Jedynym sposobem, aby wykonać świetnie pracę jest ją kochać”.

Bliskość natury, cisza, spokój – taka idea przyświecała właścicielowi gospodarstwa, kiedy zrodził się plan na początki sadu. Tworzenie czegoś od podstaw, ciągła obserwacja tego jak powstaje produkt finalny oczywiście jest bardzo pracochłonne, jednak daje szalenie wiele satysfakcji. Świadomość tego, że owoc wyprodukowany z rodzinnego gospodarstwa pod Łodzią może przemierzać tysiące kilometrów i trafić do konsumentów z całego świata mocno działa na wyobraźnię i każdego dnia motywuje do działania.

Motto

„Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce”.

Dobre owoce zawsze znajdą swojego nabywcę – to motto, które nam przyświeca. Pokora, wytrwałość oraz ciężka praca to wartości, które nas cechują, właśnie po to, aby móc stworzyć najwyższej jakości owoce o wysokich walorach smakowych oraz zdrowotnych. Nie uznajemy kompromisów, nie chcemy iść na skróty. Chcemy budować nowoczesne gospodarstwo, zgodnie z najnowszymi standardami, aby jego częścią mogły być w przyszłości nasze wnuki oraz kolejne pokolenia.

Certyfikaty